KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7884411
nr 788 4411
Akvarell
Signerad, Stockholmsmotiv, 46x60
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:32:35
300 kr
150 kr
250 kr
450 kr
400 kr
500 kr
600 kr
6
1.000 kr
1.000 kr